ÚĽAVOVNÍK - Medená podložka

p02

Nový produkt

ÚĽAVOVNÍK - Medená podložka je ideálna pre priloženie na bolestivé miesta kdekoľvek na tele. Veľmi vhodné napr. pri menštruačnej bolesti, bolesti brucha, bolesti svalov, kĺbov a chrbta. Slúži ako alternatívna pomôcka pri bolestiach u nádorových ochorení.

Farebné prevedenie nemusí zodpovedať fotografii.

Človek

Viac detailov

Cena: 13,50 €

Detaily

ÚĽAVOVNÍK - Medená podložka – je ideálna pre priloženie na bolestivé miesta kdekoľvek na tele. Úľavovník je pokrytý látkou a doplnený o gumy a sponu, pomocou ktorých je možné podložku upevniť na telo.

Starověcí Egypťané používali pro měď symbol "ankh", který znamenal "věčný život". Měď se podílí na řadě enzymatických procesů v těle, na dobrém stavu pojivových tkání /vaziva, kostí, chrupavek, .../, kůže, vlasů, nehtů, činnosti nervové soustavy, má protizánětlivé účinky, podílí se na správné funkci imunitního systému a v neposlední řadě chrání buňky před tzv. oxidačním stresem.

Člověk může měď přijímat i kožním kontaktem a toho využíváme v případě Úlevovníku.

Při jeho aplikaci dochází dle antroposofické medicíny k harmonizaci narušené integrace tepla v oběhovém, metabolickém a pohybovém systému organismu.

Podložka má veľkosť 18 x 9 cm.

Úľavovník - Medená podložka nie je určená deťom a dospievajúcim do 18 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti.
O použitie sa vždy poraďte so svojim lekárom.

Liečebné účinky medi

Použitie

Úľavovník je možné využiť v prípade akýkoľvek bolestí na tele. Pozitívnu skúsenosť máme s prikladaním Úľavovníku (medených podložiek) na bolestivé miesta svalov, kĺbov, chrbtice, brucha a podbruška. Z vlastných skúseností napr. pri menštruačných bolestiach, bolestiach brucha, bolestiach svalov, kĺbov alebo chrbta a úľave od bolesti u nádorových ochorení. Je nutný tesný kontakt priamo na kožu v postihnutom mieste. V prípade použitia Úlevovníku na postihnuté kĺby je nutné zabezpečiť práve tento tesný kontakt medzi kožou a postihnutým kĺbom. A zároveň je nutné ho priložiť na kĺb tak, aby končatina bola v pokoji a neohýbala sa. Pre väčšiu efektívnosť je vhodné Úlevovník prichytiť na postihnuté miesto ešte obväzom. Odporúčame prikladať minimálne 2-3 týždne. Zo začiatku sa môžu problémy zhoršiť reakciou postihnutého miesta. Po ďalších dňoch spravidla dochádza k ústupu ťažkostí.

Použití úlevovníku

Prečítajte si viac informácií o pozitívnych účinkoch medi.

Osvedčenie o zápise úžitkového vzoru (PDF) Výrobky Ostrohovník, Kľbovník a Úľavovník sú naším duševným vlastníctvom (viz Osvedčenie o zápise úžitkového vzoru).

Prevziať

Zloženie výrobku - Úľavovník

Prevziať (28.9k)

Skúsenosti s používaním

 • "Objednal som si u Vás podpatník a ulavovník- pre manželku, ktorú trápia už roky bolesti chrbtice, klbov a aj ostrohy na pate, pre ktoré sa už dlho ani poriadne nevyspala. Po použití podpatníka a ulavovníka sa hned prvú noc konečne dobre vyspala. Máme ho cca týžden a teraz ulavovník používa den aj noc a tak isto každú noc podpatník- bolesti sa velmi zmenšili ba až prestali.
  Dakujem za výbornú vec a pomoc."

  05/2015 -
 • "Měděnou podložku opatruji a hýčkám, protože funguje, nechci vyslovovat čeho mě zbavila, abych to nezakřikla. Dělá divy !"

  03/2015 -
 • "Dobrý den, mám od Vás již 2 ks Ostruhovníčku, který mi nesmírně pomohl od patních ostruh a vlastně po užívání každou noc cca 3 týdny jsou to již téměř dva roky, co mám klid. Vzhledem k tomu, že mi za měsíc bude 66 let se přeci jen sem tam nějaká bolest objeví - zejména po těžší fyzické námaze. Tak jsem si preventivně objednala Úlevovník a hned po prvním použití cítím úlevu od bolesti na pravé straně zad. Moc Vám děkuji za úžasné výrobky. Přeji pěkný den. Zdraví Libuše."

  12/2016 -

Napísať recenziu: ÚĽAVOVNÍK - Medená podložka